Aukcja Futerkon 2015

Tegoroczny dochód z aukcji przeznaczamy na wsparcie Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Kilka słów o samej fundacji:

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

„Fundacja Azylu pod Psim Aniołem to organizacja utrzymywana z datków tysięcy osób z całego kraju. Leczy i oddaje do adopcji porzucone i skrzywdzone psy i koty z Warszawy i okolic. Prowadzi Azyl Agnieszki Brzezińskiej w Warszawie-Falenicy. Zbiera i publikuje informacje o traktowaniu bezdomnych zwierząt w Polsce. Promuje przejrzysty, charytatywny model rozwiązywania problemu bezdomnych zwierząt, zgodny z Europejską Konwencją Ochrony Zwierząt Domowych”

Więcej informacji o samej fundacji znajdziecie na stronie: http://www.psianiol.org.pl

Aby ułatwić proces zgłaszania przedmiotów i abyście wcześniej wiedzieli co będzie w puli nasz futerkonowy programista stworzył specjalny system. Oto oddajemy w Wasze ręce narzędzie do zgłaszania przedmiotów na tegoroczną aukcję. Jest to projekt pilotażowy, jeżeli się sprawdzi to będziemy go stosować w kolejnych edycjach konwentu. Zdajemy sobie sprawę, że konwent jest niedługo dlatego też jest możliwość zgłoszenia przedmiotów bezpośrednio w trakcie trwania konwentu u członków zespołu Futerkon. Zachęcamy jednak do prezentowania ich już teraz przy użyciu naszego systemu.

A teraz krótka instrukacja jak dodać przemioty do systemu aukcyjnego Futerkon:

  1. Należy przejść na stronę z systemem (kliknij, otworzy się w nowym oknie, odnośnik znajdziesz też w górnym menu): http://2015.futerkon.pl/aukcja-przedmioty/
  2. Na stronie z systemem aukcji znajduje się guzik do dodawania przedmiotu.
  3. Należy wypełnić formularz, dodać zdjęcie i kliknąć guzik dodaj.
  4. Zgłoszenie potem jest przesyłane do organizatorów i rozpatrywane, jeżeli wszystko jest ok to przedmiot pojawia się na spisie przedmiotów.

UWAGA: Przedmioty dodawać mogą tylko uczestnicy konwentu (czyli osoby które opłaciły akredytację i są wpisani na listę uczestników imprezy).