Odliczamy do Futerkonu 2015

Konwent już jutro! W związku z tym publikujemy najważniejsze informacje dotyczące konwentu, które warto znać przed przyjazdem.

1) Adres konwentu i data: OSiR Wawrzkowizna | Wawrzkowizna 1, 97-400 Bełchatów | 5-8 sierpnia 2015

2) Wejście do domków będzie możliwe po godzinie 13.00. Organizatorzy pojawią się w okolicy godziny 12.00.
3) Przypominamy o konieczności posiadania dowodu osobistego/legitymacji/paszportu/prawa jazdy – ośrodek wymaga wypełniania karty meldunkowej. W tym roku organizatorzy nie będą zbierać dokumentów, uczestnicy będą dopełniać formalności we własnym zakresie.
4) Przypominamy również, że niepełnoletni zobowiązani są posiadać zgodę rodziców/opiekuna prawnego. Dokument który należy wypełnić i dostarczyć w momencie rejestracji na terenie ośrodka znajdziecie tutaj.
5) Jeżeli jeszcze nie zastanawialiście się co zabrać na konwent to sugerujemy przeglądnąć odpowiednią podstronę i ogólnie polecamy przeczytać podstronę z Know-How.
6) Przypominamy również, że każdy z Was zobowiązał się przestrzegać regulaminu, jego odpis oczywiście będzie dostępny w konwentowym conbooku.
7) Doba hotelowa zaczyna się o 14.00 i kończy o 12.00 – prosimy o przestrzeganie tych godzin, w szczególności w dniu wyjazdu by sprawnie opuścić domki.
8) Zachęcamy do wrzucenia przedmiotów do naszego systemu aukcji – by każdy przed konwentem mógł oglądnąć zasób wystawionych rzeczy.